Domů / PR / Tipy pro pořádání narozeninových oslav

Tipy pro pořádání narozeninových oslav

Tuhle narozeninovou oslavu si pořádně užijete, protože bude skvělá! Přinášíme vám 4 tipy na aktivity, které vám dovolí váš den pozvednout o úroveň výše. Na co byste neměli zapomenout?

Dokonalé fotografie s dýmovnicí do ruky

Cože? Ještě jste neslyšeli o dýmovnici do ruky? Nevadí, vysvětlíme. Jedná se o speciální druh zábavní pyrotechniky, která vydrží vytvářet hustý dým v barvě, kterou si zvolíte. Vytvoříte si tak jedinečnou kulisu pro ty nejlepší fotografie. Přejete si jednobarevné pozadí pro vaši fotku, nebo budete tvořit z více barev?

Třešnička na narozeninovém dnu

Celý den byl přesně podle vašich představ a nyní je na čase, aby přišel zlatý hřeb večera. Co že to bude? Co byste řekli na efektní ohňostroj? Světelná show přeci nesmí chybět při žádné zvláštní příležitosti. Příjemné zážitky z celého dne tak můžete vstřebávat při krásné podívané.

Rodinná fotka? Ano, ale netradiční

Společné rodinné focení nemusí být vůbec nudné. Rozhodně se nebudete stylizovat do fotek z dob dávno minulých, kde každý seděl a na tváři měl prkenný výraz. Co byste řekli troše radosti? Stačí, když si focení necháte na večerní hodiny, a každý si do ruky vezmete prskavky. Detailní záběry na dvojice nebo rodinná či přátelská fotka se najednou doslova rozzáří!

Nebojte se být originální

Na narozeninovou oslavu patří humor. Pokud máte dobře naladěné přátele, připravte si úsměvnou scénku. Užijete si to nejen vy, ale i obdarovaný člověk. Vy se s přáteli či rodinou skvěle pobavíte při každém nacvičování finální podoby scénky, a obdarovaný bude žasnout, co za lumpárnu jste připravili. Vystupte ze své komfortní zóny a nachystejte si originální dobrovolnické představení.

Už se těšíte, až se vaše narozeninová oslava promění v příjemné setkání s rodinou či přáteli? Nenechte nic náhodě a včas se připravte. Konečně si můžeme užít společné chvíle!