Domů / PR / Ubytování v Olomouckém kraji – kde najít to správné?

Ubytování v Olomouckém kraji – kde najít to správné?

Plánujete v brzké době vyjet někam na výlet? Prodloužit si víkend a podívat se někam, kde to ještě neznáte nebo naopak někam, kde je vám hezky? Co takhle zvolit olomoucký kraj? Ten toho umí nabídnout opravdu hodně. Rozhodli jste se a hledáte příjemné ubytování v olomouckém kraji? Chcete plánovat výlety, poznávání nebo rovnou najít útočiště mimo velké město? Loštice jsou v tomto směru ideální. Můžete si užít klidnější město, ze kterého můžete jezdit na výlety do nedalekého Šumperku nebo Olomouce. Nová a moderní ubytovna vám poskytne vše, co během pobytu budete potřebovat!

Krása Loštic

Když se řeknou olomoucké tvarůžky, spousta lidí zaplesá nadšením. Ve skutečnosti však tvarůžky našly svůj domov právě v Lošticích. Zde totiž figuruje dlouhá tradice výroby olomouckých tvarůžků. Tato pochoutka je zde znát na každém kroku. Najdete zde také Tvarůžkovou cukrárnu, kde prodávají spoustu produktů, které jsou právě z tvarůžků či přispěly k jejich výrobě. Kromě jiného jde o město, které proslulo výrobou Loštických pohárů, které se v patnáctém a šestnáctém století používaly takřka v celé střední Evropě. Pokud jste se rozhodli strávit prodloužený víkend právě zde, pak zvolte ubytování Loštice. Moderní a příjemné místo, které je cenově dostupné.

Co vše nabízí?

Ubytování Mohelnice nabízí třicet dvojlůžkových pokojů, ve kterých najdete základní vybavení jako lednici, stůl se židlemi, uzamykatelné skříně, noční stolky, ložní povlečení a sušáky na prádlo. Sociální zařízení a kuchyňka je společná pro každé patro. Ubytovnu je možno využít ke krátkodobým i dlouhodobým pobytům. Před ubytovnou najdete parkoviště pro hosty, v areálu je také Wi-fi připojení, automat na kávu a jiné horké nápoje. Novostavba je k dispozici od jara 2019 tudíž se na vás těší moderní a stylové prostředí.