Domů / PR / Udělejte si kosmetický salon doma. Máme pro vás tipy, jak udržovat pleť svěží a mladistvou

Udělejte si kosmetický salon doma. Máme pro vás tipy, jak udržovat pleť svěží a mladistvou

Snad každá žena chce být krásná. Už v dávné minulosti hledaly příslušnice něžného pohlaví cesty, jak vypadat mladší či jak zakrýt vrásky. K tomu používaly především bylinky či jednoduché líčení, jehož způsob se v průběhu věků značně proměňoval. Nikdy však nebyla cesta ke kráse jednodušší než dnes, a tím samozřejmě nemyslíme žádné plastické operace. Metod, jak neinvazivně pečovat o pleť, je mnoho a ani nemusíte navštěvovat kosmetický salon. Díky vychytaným pomocníkům vše zvládnete doma.

Obličejová rutina

Revoluci v péči o pleť představuje několik přístrojů, které vám přiblížíme. Začneme novinkou v podobě masážního přístroje LV6020F0 Youth Facial Massager od Rowenty. Tento nenápadný pomocník připomínající létající talíř umí doslova divy. Díky jemným a uklidňujícím vibracím a hloubkové masáži dokáže redukovat vrásky, a tak omlazovat pleť. Očnímu krému pomáhá výborně pronikat do pokožky, přičemž přístroj je vodotěsný. Kompaktní velikost umožňuje použití i na cestách a představuje tak alternativu k návštěvě kosmetického salonu.

 

Další podobnou možností je kompaktní kosmetický přístroj Beurer FC100, se kterým nebyl domácí peeling obličeje nikdy jednodušší. O pleť pečuje mikroabrazivní technikou a využívá vakuového liftingu. Výsledkem je jemnější a hladší pleť. Zároveň díky revitalizačnímu peelingu odstraňuje odumřelé buňky, což se rychle projevuje zdravým vzhledem pokožky.

Žehličky pro zdravou a svěží pleť

Ošetření pokožky galvanickým proudem je vyhledávanou metodou. S žehličkou na pleť a pleťovým sérem ETA 6353 90000 Fenité zvládnete tuto proceduru hravě z domova. Kladná ionizace vytáhne z pokožky i hluboko ukryté nečistoty, přičemž umožní lepší aplikaci krémů a sér. To ale není vše. Žehlička také umí fotonovou terapii modrým a červeným světlem, což zlepšuje cirkulaci krve a tvorbu kolagenu. Výsledkem je zdravější a pomaleji stárnoucí pleť. Balení obsahuje i profesionální sérum značky Byotea, doma tedy na nic nemusíte čekat, ani nic dalšího shánět, a žehličku rovnou vyzkoušíte.

 

Podobně jednoduše funguje i pleťová žehlička BeautyBiowave MR821. Čistí, vyživuje a ozdravuje pleť. Jejím pravidelným používáním úspěšně oddálíte projevy stárnutí, zlepšíte výživu pokožky a vypnete ochablé partie na obličeji. Velmi kompaktní design a jednoduché ovládání dělá z tohoto přístroje skvělého pomocníka doma i na cestách.

Ultrazvukové čistění pleti

Perfektní masáž obličeje zajistí sonický pleťový kartáček Concept SK9000, což je praktický pomocník pro každodenní rutinu. Vhodný je pro všechny typy pleti a poradí si s odstraňováním make-upu, mastnoty a dalších nečistot. Aktivně také uvolňuje ucpané póry a napomáhá k hloubkové absorpci kosmetických přípravků. Tím redukuje vrásky, likviduje akné a pleť osvěžuje. Vzhledem k malé velikosti a nízké hmotnosti jej můžete mít stále při sobě.

Posledním naším tipem je ultrazvuková špachtle ETA 0353 90000 Fenité Sonic Clean, která pomůže s hloubkovým čištěním pleti a odstraňováním zbytků make-upu. Výborně likviduje černé tečky, redukuje akné a společně s kosmetickými přípravky vyživuje pleť, přičemž respektuje i ty nejcitlivější typy pokožky. Vzhledem k možnosti výměny aplikátoru se špachtle dostane i na hůře přístupná místa, například kolem nosu.

Neinvazivní péče o pleť již není doménou kosmetických salonů. Pokud zvolíte správné přístroje a nastavíte si denní rutinu, výsledky v podobě svěží pleti se dostaví velmi rychle.