Domů / PR / Vaše firma stále roste? Připravte se na zahraniční trh

Vaše firma stále roste? Připravte se na zahraniční trh

Je krásné sledovat, jak firma roste. Když jste úspěšní v tuzemsku a vaše prodeje rostou, možná začnete myslet na to, že by se vám mohlo dařit i na zahraničních trzích. Byla by škoda se připravit o mnoho zákazníků v zahraničí, kteří by chtěli kupovat vaše produkty nebo služby. Vkročit na zahraniční trh není jen tak, je třeba se na to řádně připravit. Spotřebitelé v jiných zemích se chovají jinak, mají jinou mentalitu a tudíž i propagace musí být přizpůsobena tomu, aby danou cílovou skupinu správně oslovila.

PPC

PPC v zahraničí je jednou z nejlepších forem propagace, protože má rychlý efekt. Můžete klienty v Německu, Anglii, Francii a dalších zemích oslovit už do několika dnů. Tuto reklamu vám zajistí zkušená marketingová společnost, kterou najdete na ppcprofits.cz. PPC reklama se provozuje na reklamních systémech vyhledávačů a následně se zobrazuje ve vyhledávání a v obsahu webů. Má různé podoby a když se udělá kvalitně, je velmi atraktivní a snadno umí oslovit cílovou skupinu. Agentura vám PPC reklamu správně nastaví, spustí ji do 5 pracovních dnů a bude ji optimalizovat pro dosažení těch nejlepších výsledků.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače v zahraničí je také velmi důležitá. Nemá tak rychlý efekt jako PPC, ale zajistí vám zase jiné výhody. Postará se o to, aby byl váš web k nalezení ve vyhledávání přes důležitá klíčová slova. Nejprve udělá agentura analýzu klíčových slov, aby odhalila důležité výrazy, následně se na ně web bude optimalizovat. Agentura zkontroluje web, jestli je z hlediska ON page v pořádku a pak začne pracovat na OFF page, tedy na popularitě webu. Stanoví se vhodná strategie pro pravidelné budování odkazů na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Postupně se váš web dostane na pozice, které mu zajistí pravidelnou organickou návštěvnost.