Domů / PR / Vlastní potisk na mikiny anebo trička

Vlastní potisk na mikiny anebo trička

Chtěli byste být originální v oblasti oblékání? V dnešní době toho lze dosáhnout jen složitě. Když si někde zakoupíte oblečení, zajisté dříve nebo později narazíte na někoho, kdo je oblečený stejně. Pokud chcete mít záruku, že budete skutečným unikátem, objednejte si oblečení s vlastním potiskem.

Dnes už to není nic těžkého a už vůbec ne drahého, možnost potisku oblečení vašimi vlastními motivy nabízí eshop Tvojetricko.cz. Jen si představte, že si můžete zvolit vlastní potisky na mikiny a trička. Může jít o libovolný text nebo třeba i obrázek. Web disponuje online editorem, kde si nahrajete svůj motiv nebo napíšete text a už předem budete vidět, jak bude daný kus oblečení po potisku vypadat. Mikiny i trička se vám nabízí v mnoha barevných provedeních. Můžete si zajistit oblečení s potiskem pro sebe, ale jde také o skvělý dárek. Jen si představte, že darujete přítelkyni krásné tričko s fotografií z vaší společné dovolené, dětem můžete dát tričko s jejich oblíbenou postavičkou a mnoho dalšího. Potisk není drahý a může si ho objednat kdokoliv.

3D trička

Velkým módním hitem jsou v současnosti 3D trička. 3D potisk jen tak někdo němá. Disponují motivy, které vypadají neskutečně reálně. Obzvláště populární jsou 3d trička se zvířaty. Milujete psy? 3D tričko s vlkem, smutným pejskem nebo zlatým retrívrem si zajisté zamilujete. A co takhle mít na tričku chameleóna, který vypadá jako živý, obří koalu nebo třeba sovu? Možností je opravdu mnoho. Nemusí jít samozřejmě jen o zvířata, můžete mít třeba i 3D tričko s Jokerem. Trička vypadají úchvatně, projděte si sortiment eshopu, je prakticky nemožné si nevybrat 3D tričko, do kterého byste se nezamilovali. Nabízí se vám jak 3D trička s krátkým rukávem, tak i s dlouhým rukávem, inspirujte se nabídkou eshopu.