Domů / PR / Vše pro 3D tisk na jednom místě

Vše pro 3D tisk na jednom místě

V minulosti si pod tiskárnou každý představil jen přístroj, který tiskne na listy papíru. Po příchodu 3D tiskáren dostalo toto slovo jiný rozměr. Ve sci-fi filmech jsme kdysi mohli vidět, jak si lidé mohu vyrobit hotové předměty a fascinující je, že nám to nyní splní 3D tiskárny. Zatímco dříve se mnoho složitých předmětů odlévalo a následně se často musely složitě spojovat, 3D tiskárna hravě vytiskne jakoukoliv součástku. Bylo hezké číst o možnostech tiskárny, dnes už je však možné si 3D tiskárnu snadno pořídit i domů.

Kompletní vybavení pro vaší 3D tiskárnu

Ne každý má miliony korun na profesionální 3D tiskárny, ale k nákupu různých druhů kvalitních 3D tiskáren vám postačí často jediná výplata. Snad nejoblíbenější tiskárnou je FDM 3D tiskárna. Tato tiskárna může tisknout ze širokého množství filamentů. Doma můžete s pomocí této tiskárny vytisknout hračky pro své děti, ale třeba také model domu, nábytku nebo různých součástek. Stále více firem používá tyto tiskárny, aby mohly snadno vytisknout různé modely. Výrobky z plastu můžete vyrábět zcela jednoduše. Samotnou 3D tiskárnu i materiály pro 3D tisk můžete vybírat na eshop.sharplayers.cz. Skvělé je, že nemusíte být profesionály, kteří si sami vymodelují 3D objekty, můžete si je třeba snadno stáhnout z internetu a vytisknout.

Mnoha lidem vyhovují více SLA 3D tiskárny, které vám poskytnou nejpřesnější metodu 3D tisku. U této tiskárny je klíčovou složkou fotosenzitivní pryskyřice a také UV paprsek světla. Dokonce i tuto tiskárnu si můžete v eshopu výhodně pořídit a k ní i některou ze široké nabídky pryskyřic. Eshop nabízí dále konstrukční díly, kompletní příslušenství pro 3D tisk, náhradní díly, sortiment pro vybavení dílny a další. Užijte si naplno tuto éru, kdy jsou moderní technologie snadno dostupné každému. 3D tiskárny pomáhají lidem v mnoha oborech, můžete si je pořídit jak pro profesionální použití, tak i jen tak pro zábavu.