Domů / PR / Vy ještě nemáte žádné vánoční dárky? Nekupujte je, vytvořte je u HappyFoto!

Vy ještě nemáte žádné vánoční dárky? Nekupujte je, vytvořte je u HappyFoto!

Fotodárek je skvělý dárek. Máte-li v počítači nebo v telefonu uložené pěkné fotografie, ze kterých by měly radost i vaši příbuzní či přátelé, neváhejte a vytvořte jim originální fotodárek! Máme pro vás několik tipů, které by se vám mohly hodit.

Fotoknihou nebo kalendářem potěšíte všechny, kteří s vámi chtějí sdílet vaše zážitky. Takže třeba babičky, dědečky nebo ty, se kterými jste trávili letošní letní dovolenou. Z knihy či kalendáře, do které můžete vepsat i pár řádek od srdce, budou určitě nadšeni!

kniha_fotopapir_do_kapsy_Nase_rodina

Jestli jste letos zavařili hodně marmelád, stačí na sklenici nalepit originální etiketu a dárek je tady! Hodí se pro všechny vzdálené příbuzné, kolegy, kamarádky i kamarády. Kdo by neměl rád domácí džem?

etiketa-jahodova-marmelada

Máte v rodině nebo mezi přáteli hračičky, kteří si rádi skládají puzzle? Složit puzzle z amatérské fotografie může být o dost větší oříšek, než je skládat z prefabrikovaných vymazlených obrázků, které nabízejí v papírnictví a v hračkářství!

puzzle

Hodně lidí ještě pořád při práci používá myš. Jenže taková myš po každém stole nejezdí. Třeba po skleněném se jí vůbec nechce. Pořiďte myšce pěknou podložku. Osoba, která po ní bude s myší rejdit, si na vás pokaždé při práci vzpomene!

podlozka pod mys

Vlastní vaše drahá polovička iPhone? Máte podezření, že si telefonuje nebo esemskuje s někým, na koho žárlíte? Vytvořte svému miláčkovi originální kryt s vaší fotografií. Však on už bude vědět, komu patří, když vás bude mít pořád pěkně na očích!

iphone-cover

Více informací a ceník najdete na www.happyfoto.cz!