Domů / PR / Vybíráme hodinky měsíce – Helveti.cz

Vybíráme hodinky měsíce – Helveti.cz

Hodinky jsou nejen praktická pomůcka, která nám vždy ukáže přesný čas, je to i módní a stylový doplněk našeho oblečení. Současná nabídka trhu je poměrně široká, takže si můžeme vybrat hodinky dokonce i podle osobního stylu či koníčku, kterému se věnujeme ve volném čase. Hodinky nás reprezentují nebo něco málo napoví o našich zálibách. Může to být i vkusný dárek pro naše blízké.

Před výběrem

Než začnete hodinky vybírat, je důležité ujasnit si, pro jakou příležitost hodinky vybíráte – do společnosti, na běžné nošení či na sportovní aktivity. Podle toho je vhodné volit materiál nejen pouzdra, ale i pásku. Pro sportovní aktivity je dobré volit hodinky s pevnějším sklíčkem a voděodolné či vodotěsné.

Muži dávají přednost hodinkám masivnějším, ženy zpravidla volí jemnější modely, které někdy zároveň vnímají i jako šperk.

Hodinky však mohou být pěkným dárkem i pro děti. Tady je pravidlo pro výběr poněkud jiné, musí být především odolné. Není vhodné kupovat, především pro menší děti, hodinky drahé, neboť jejich životnost, vzhledem k dětským aktivitám, nebývá příliš dlouhá.

V nabídce je i celá řada různých druhů ciferníku – analogový, digitální, binární či kombinovaný.

Jak vybrat ty správné?

Někdo má při výběru jasno, někdo váhá, jak vybrat ty správné. Při výběru vám může pomoci blog Helveti.cz. Blog se specializuje především na hodinky švýcarské a na některé vybrané značky – Seiko, Citizen, Wenger, Victorinox nebo třeba Certina a díky této specializaci je s produkty velmi dobře obeznámen, tudíž vám může poskytnout veškeré dostupné informace.

Každý měsíc se na blogu objeví hodinky měsíce, ke kterým najdete základní informace a hodnocení.

  • Blog Helveti. Cz

Na blogu naleznete celou řadu zajímavostí a novinek ze světa hodinek. Najdete zde celou řadu zajímavých tipů, podle čeho vybrat ty správné hodinky a pravidelně se zde objevují recenze a testování hodinek.