Domů / PR / Reklamní systém Linketica.com: Rychlá cesta k cíleným návštěvníkům

Reklamní systém Linketica.com: Rychlá cesta k cíleným návštěvníkům

Propagace na internetu se může zdát složitá. S těmi správnými nástroji však můžete nastartovat účinnou propagaci, která vám zajistí mnoho nových návštěvníků. Cest k propagaci je mnoho a jednu z nejefektivnějších nabízí nově spuštěný reklamní systém Linketica, který spojuje inzerenty s tvůrci obsahu.

Na jednom jediném místě je možné vybírat ta nejlepší místa pro propagaci webu a zajistit si reklamu, kterou uvidí tisíce nových uživatelů. Linketica nenabízí pouze PR články na navštěvovaných webech, ale rovněž i příspěvky na Facebooku, fotky na Instagramu, krátké zprávy na Twitteru či videa na Youtube. Každý web má svojí cílovou skupinu a vy můžete snadno oslovit tu svojí.

Výhody pro inzerenty

Není nutné ručně vyhledávat navštěvované weby a žádat je o možnost propagace, takový postup je velmi vysilující a zdlouhavý. Linketica vám umožňuje vybrat si místo, kde bude váš příspěvek umístěný a díky tomu můžete lehce spravovat všechny vaše kampaně. Pouze vy rozhodujete o rozpočtu propagace, jednoduše si dobijete kredit a následně vybíráte ta nejlepší místa pro propagaci. Celý proces je bezpečný, spojený s kontrolou vytvořeného a publikovaného obsahu. Linketica je velmi přehledným místem, které vám ušetří i papírování, za všechny kampaně dostanete vystavenou pouze 1 fakturu za celý měsíc, takže vám ubude mnoho starostí.

Skvělé je, že portál může používat kdokoliv, využívají ho profesionální marketéři, ale i naprostí začátečníci, kteří chtějí podpořit návštěvnost svého webu. Registrace je velmi rychlá a již při prvním nákupu zjistíte, že se jedná o nejefektivnější formu propagace.

Příležitost pro tvůrce obsahu

Majitelé kvalitních a navštěvovaných webů, Youtube kanálů a profilů na soc. sítích, mají příležitost nabídnout své prostory k publikaci obsahu. Inzerentům tím pomohou k získání vhodného místa pro propagaci a odměnou je jim za to snadný zisk, který je jim připočten ihned po schválení a publikování obsahu. Prodej reklamy nikdy nebyl jednodušší a je možné s ním začít hned po registraci. Schválení reklamních prostorů je velmi rychlé a hned poté můžete začít vydělávat.

Reklamní systém Linketica.com je na trhu teprve chvíli, ale již nyní se těší velkému úspěchu. Nasedněte do rozjetého vlaku a využívejte výhod tohoto portálu i vy, ať už jako inzerenti či jako tvůrci obsahu.