Domů / PR / Výroba přesných výpalků za pomoci CNC laseru

Výroba přesných výpalků za pomoci CNC laseru

Potřebujete zajistit vysoce kvalitní výpalky za rozumnou cenu a v rozumném termínu? Zatímco dříve byla výroba výrobků z plechu o poznání náročnější, dnes jí usnadňuje laserová technologie, se kterou ze vyrobit přesné výpalky v krátké době a za rozumnou cenu. Specialistou v obru je u nás společnost Light Cut, s.r.o., která vám zajistí možnost laserového řezání plechu až do tloušťky 6 mm.

Zadejte svou zakázku a nechte se překvapit

U mnoha společností musíte na zhotovení velmi dlouho čekat, zde vám zajistí co nejkratší termín a profesionální přístup. Jaké výpalky u plechu potřebujete? Společnost vlastní velmi kvalitní CNC laser, který dokáže zajistit hotový výrobek o rozměrech maximálně 3000 x 1500 mm. Laser je pro řezání tím nejlepším médiem právě kvůli své přesnosti, výrobky vám budou vyrobeny s přesností +-0,05 mm, kterou byste jinými způsoby nezískali. Tato metoda řezání je výhodná jak z hlediska kvality, tak i ekonomické stránky. Zadané zakázky můžete mít dokončené již do 7 pracovních dní. Velkou výhodou laserového opracování je i čistota, řez je čistý a nevyžaduje další opracování. Z hlediska tvaru zde nejsou žádná omezení, výpalky mohou mít libovolné tvary, velikosti i typy průřezů. Vše bude zhotoveno podle dodané technické dokumentace. Ať už jsou vaše požadavky na výpalky jakékoliv, firma vás nezklame.

Specialisté zvládnou laserem řezat hliník i různé typy oceli, včetně cortenové oceli. Tento materiál je stále více využívaný, používá se pro celou škálu aplikací, od designových obkladů až po zahradní a umělecké prvky. Další službou firmy je ohýbání plechů. Jelikož disponuje velmi přesnou ruční ohýbačkou plechů, můžete si tuto možnost také zajistit. Zajímá vás více informací? Naleznete je přímo na webových stránkách společnosti Lightcut.cz. K dispozici vám jsou podrobné specifikace služeb, ukázka práce i kontaktní formulář, přes který můžete zadat nezávaznou poptávku.