Domů / PR / WebSurf – zvyšte návštěvnost svého webu úplně zdarma
Image of workplace with paper and electronic documents on desk

WebSurf – zvyšte návštěvnost svého webu úplně zdarma

Jste podnikatel, vlastníte firmu a za tvorbu webu jste zaplatili nemalý peníz, ale navštěvuje je pouze malé množství lidí? Žádný strach, nemusíte už investovat do dalších drahých marketingových nástrojů ke zvýšení návštěvnosti, poradíme vám snadný trik, jak na to, navíc zcela zdarma.

Proč je důležité propagovat webové stránky?

Svou internetovou prezentaci musíte propagovat tak, aby se dostala mezi co nejvíce lidí, tedy Vašich potenciálních zákazníků. Každý návštěvník, který si vaše stránky zobrazí, je totiž možným budoucím klientem, a právě to je tím, o co každému podnikateli jde. Taková propagace něco stojí, ale jak už jsme říkali, existuje i způsob, jak návštěvnost zvýšit úplně zadarmo.

Bez návštěvnosti se zkrátka neobejdete. Stejně tak je důležité nabídnout zákazníkovi kvalitní a unikátní obsah. Vyzkoušet můžete různé formy reklamy, případně je kombinovat. Čím více zákazníků k vám na stránky přijde, tím pro vás lépe.

Návštěvnost Vašich internetových stránek je také důležitým faktorem například pro zobrazování na předních příčkách vyhledávání, odvíjí se od ní také cena reklamy či to, za jakou částku budete nabízet své služby inzerované na webu. Platí jednoduchá rovnice – čím vyšší návštěvnost, tím úspěšnější podnikání.

WebSurf je užitečný reklamní internetový systém, jehož pomocí rapidně zvýšíte statistiky návštěvnosti, aniž byste museli cokoliv platit. Stačí, když do katalogu zadáte odkaz na Vaše internetové stránky. K tomu je potřeba mít dostatečný počet kreditů, které získáte buď zakoupením za peníze nebo zdarma tak, že budete tzv. surfovat, tedy prohlížet stránky lidí, kteří již své internetové stránky na náš web umístili. A pak už stačí jen sledovat, jak se návštěvnost vašeho webu zvyšuje.

Vyzkoušejte reklamní systém WebSurf.cz ještě dnes !