Domů / Novinky / Americká vláda schválila první vakcínu na světě pro včely

Americká vláda schválila první vakcínu na světě pro včely

Ministerstvo zemědělství Spojených států amerických (USDA) právě schválilo podmíněnou licenci pro první světovou „vakcínu“ pro včely. Tvrdí se, že tato nová vakcína pomůže v boji proti nemocem, které běžně pustoší včelstva, která jsou životně důležitá pro produkci potravin. 

Dalan Animal Health, americká biotechnologická společnost, vyrobí vakcínu pro komerční včelaře a poskytne jim „průlom v ochraně včel,“ uvedla generální ředitelka společnosti Annette Kleiserová.

„Jsme připraveni změnit způsob, jakým se staráme o hmyz, a ovlivnit tak produkci potravin v celosvětovém měřítku,“ prohlásil Kleiser zlověstně.

Jednou z nemocí, s nimiž nová vakcína proti včelám údajně bojuje, je hniloba, onemocnění přenášené bakterií Paenibacillus larvae. Zhruba jedna čtvrtina všech včelstev v USA je infikována morovým plodem, na který se prý nedá vyléčit.

„Je to něco, co včelaři snadno poznají, protože to z larev redukuje hnědou žlutohnědou kaši,“ řekl Keith Delaplane, entomolog z University of Georgia , který pomohl Dalanovi vyvinout vakcínu.

Přestaňte postřikovat životní prostředí smrtícími pesticidy a herbicidy a včely přestanou onemocnět a umírat

Protože píchání do včel jehlami je nereálné, Dalan přišel s formulací, kterou lze vstříknout přímo do mateří kašičky, kterou včely dělnice krmí královnu. Po požití se vakcína přenese do vaječníků včel, kde je pak předána jejím potomkům.

„V dokonalém scénáři by mohly být královny krmeny koktejlem v bonbonu pro královnu – měkký, pastovitý cukr, který včelí královny jedí během přepravy,“ vysvětlil Delaplane. „Chovatelé královen by mohli inzerovat ‚plně očkované královny‘.“

Americký morový plod pochází z USA, což mohlo být způsobeno posedlostí země chemickými látkami pro pěstování plodin. Může to být jen tím, že nemoc je přímým důsledkem toho, že včely onemocněly ze všech těchto chemických látek, kvůli kterým je USDA nyní plánuje „léčit“ ještě více chemikáliemi ve formě této nové „vakcíny“.

The Guardian připouští, že dnešní včely „byly vystaveny koktejlu různých nemocí“, jak je nazývají. Tyto „nemoci“ jsou v mnoha případech jen toxickým spadem z perzistentního vystavení pesticidům a herbicidům, když se včely potulují ve volné přírodě.

Je za vším jen chamtivost?

Za tím vším je z velké části chamtivost, protože komercializace potravin vyžaduje chemicky náročné zemědělské postupy, aby se maximalizovaly výnosy a zároveň se minimalizovaly náklady. Konečným výsledkem je nemocný a umírající ekosystém opylovačů, o kterém nám bylo řečeno, že nyní vyžaduje očkování.

Média kontrolovaná společnostmi se opět odklánějí od kořene problému tím, že obviňují včelí nemoc z „klimatické krize“, což je směšné ve světle obscénních množství chemikálií, které se každoročně stříkají na plodiny – chemikálií, které ničí prostředí a potenciálně změnit klimatické podmínky v procesu.

„Určitě bych si přál mít včely v naší budoucnosti v nadcházejících letech,“ napsal komentátor a stěžoval si na postupnou ztrátu našich vzácných opylovačů. „Určitě by mi chyběl zdroj potravy, který poskytují.“

Pokud jde o Colony Collapse Disorder (CCD), další „nemoc“ sužující americké včely, někdo jiný v komentářích poznamenal, že veškeré elektromagnetické znečištění, které kolem nás víří z věží 5G, vysokonapěťových elektrických vedení a dalších moderních technologií, je hlavním faktorem způsobujícím ten fenomén.

Říká se, že včely jsou „v alarmujícím úbytku“, ale establishment odmítá říct pravdu proč. Místo toho naši lídři pokračují v přivádění snadnějších zisků do pokladny společnosti Big Pharma, která má vždy „řešení“.

Zdroj: naturalnews.com/2023-01-15-government-approves-vaccine-honeybees-chemicals-pollinators.html