Domů / PR / Až 200 dronů předvádí neuvěřitelnou show na noční obloze

Až 200 dronů předvádí neuvěřitelnou show na noční obloze

Zapomeňte na nudné a hlasité ohňostroje, které ničí přírodu a způsobují stres zvířatům a malým dětem. Ať už jste pořadateli významného sportovního utkání, městských slavností, nebo chystáte velkolepou svatbu či narozeninovou party pro svou ratolest, možná uvažujete nad tím, že celou událost zakončíte něčím výjimečným a dechberoucím. Věřte, že není nic úchvatnějšího než světelná show prováděná až 200 drony na noční obloze. Drony jsou opatřeny LED světly, které mohou vytvářet na obloze prakticky cokoliv.

Ukažte na obloze vás životní příběh nebo oblíbenou postavu vaší ratolesti

Chystáte se svou milou požádat o ruku a víte, že je velmi romantická? Místo pokleku pozvedněte hlavy k noční obloze, kde z dronů vytvoří obrazec zásnubního prstenu (pak můžete pokleknout). Na takovou žádost se nikdy nedá říct NE.

Drone show toho umí mnohem více. Na základě vašich specifikací, preferencí, ale také snů vytvoří společnost magicdrones.cz celou podívanou, kterou drony na obloze předvedou. Sousedy z okolí volat nemusíte, show je viditelná z více než 1 km.

Světelné show dronů provádějí osvětlené, synchronizované a choreografické skupiny dronů, které se uspořádají do různých vzdušných formací. Téměř jakýkoli obrázek lze na obloze znovu vytvořit pomocí počítačového programu, který přemění grafiku na letové příkazy a sdělí je dronům.

Drony ze země ovládá zkušený odborník, který navíc light show synchronizoval s hudbou nebo jinými zvukovými efekty. Strhující podívanou milují především ti nejmenší. Drony nevydávají hlasité nepříjemné zvuky, ani nesnesitelné pachy jako je tomu u ohňostrojů.

Zajistěte si na magicdrones.cz drone show vám ušitou na míru a vychutnejte si užaslé komentáře směřující k vaší události nebo setkání.

Dronová show je naprosto bezpečná. Pracovníci z magicdrones.cz pohybují s drony vždy v bezpečné vzdálenosti od publika.