Domů / PR / Buďte na očích. Nechte si na svůj vůz vytvořit reklamní polep

Buďte na očích. Nechte si na svůj vůz vytvořit reklamní polep

Máte svůj byznys? V tom případě se jistě snažíte neustále hledat nové a nové cesty, jak jej propagovat. Pokud chcete být lidem opravdu na očích, můžete se rozhodnout pro takzvaný reklamní polep vašeho vozu. Co to v praxi znamená?

V čem spočívají výhody reklamního polepu

Díky reklamnímu polepu auta bude váš byznys vidět, aniž byste se o to museli nějak přehnaně snažit. Váš vůz bude vypadat jinak než ostatní auta na silnici, díky čemuž snadněji upoutá pozornost. Tímto způsobem budete moct oslovovat obrovské množství potenciálních zákazníků. A poté se těšit z toho, až se z některého z potenciálních zákazníků stane ten skutečný.

Jak se polep auta dělá

Při polepu auta je ze všeho nejdříve nutné vytvořit grafický návrh, který bude odpovídat představám zákazníka. Někdy může mít již sám zákazník takový návrh připravený, nebo se může obrátit na služby daného studia. 

Před fyzickou aplikací polepu je poté třeba auto určitým způsobem připravit. To se týká zejména jeho mytí a odstranění veškerých nečistot. Zároveň je třeba karoserii vozu odmastit. V tomto směru se používají speciální čisticí přípravky, které jsou šetrné k laku, zároveň si ale poradí i s odstraněním vosku z myčky.

Co všechno je možné polepit

Při polepu osobních vozidel se používají výhradně kvalitní fólie, které jsou schopny dosáhnout dlouhé životnosti. Co se týče lepidla, je možné použít takzvané bubble free lepidlo, které nezpůsobuje nevzhledné vzduchové bubliny.

Polepit je samozřejmě možné karoserii vozidla. Kromě toho lze ale polep použít například na chromové lišty, zrcátka a nejrůznější doplňky. V případě polepu oken se používá speciální děrovaná fólie, přes kterou není vidět dovnitř, ale řidič může bez problémů vidět ven. 

Více informací z oblasti reklamních polepů najdete na www.polepim.cz