Domů / PR / Bydlení snů v hlavním městě? Na Praze 5 právě vzniká unikátní bytový projekt

Bydlení snů v hlavním městě? Na Praze 5 právě vzniká unikátní bytový projekt

Rádi víte o všem, co se aktuálně děje? To by vaší pozornosti neměl uniknout aktuálně vznikající projekt na Praze 5. Rádi se s vámi podělíme o vše, co byste o tomto projektu měli vědět. Jak se jmenuje, kde se bude nacházet, kdy bude dokončen a proč se bude jednat o bydlení snů.

Panoramatický pohled na Prahu v klidné čtvrti

Prodej bytů na Praze 5 začal již letošní rok, přestože byty budou připravené k nastěhování až v roce 2024. Už nyní je ale jasné, že se bude jednat o luxusní bydlení s krásným výhledem na Prahu. Byty se budou dělit na dvě skupiny:

  • byty v domech typu A
  • byty v domech typu B.

Součástí bydlení v domech typu A bude dechberoucí výhled na Prahu, zatímco domy B budou umístěny v klidné zahradě.

Bydlení na Praze 5 bude vhodné pro všechny

Bydlení v rezidenci Vilapark Klamovka bude určen všem – lidem, kteří touží po soukromí a luxusu, rodinám s dětmi, které hledají bezpečné bydlení, ale také starším občanům, kteří touží po klidu a blízkost přírody. Díky vhodně zvolené lokalitě budou moci obyvatelé bytových domů vyrazit přímo z domu na procházku, zaběhat si nebo si jít třeba zahrát tenis.

Nedaleko centra, ale přesto v soukromí a klidu

Nedaleko Vilaparku Klamovka se nachází oblíbená Kinského zahrada, ale také park Ladronka. Od rušného centra hlavního města vás dělí pár minut chůze na zastávku MHD, přičemž jízda na Anděl vám zabere jen několik minut. Přesto o ruchu velkoměsta nebudou mít obyvatelé Klamovky ani ponětí a budou si moci užívat bydlení v bytech o dispozicích od 1+kk až po 5+kk.

Pokud vás bydlení ve Vilaparku Klamovka na Praze 5 láká, podívejte se na vizualizaci a projděte si nabídku bytů, které jsou ještě k dispozici. Už nyní je jasné, že se bude jednat o moderní bydlení na vhodně zvoleném místě.