Domů / PR / Šperky potažené rhodiem jsou hitem letošní sezóny

Šperky potažené rhodiem jsou hitem letošní sezóny

Kov je víc než jeho barva. Výběr mezi rhodiovaným, mincovním stříbrem nebo bílým zlatem proto není maličkost. Všechny jsou stříbrné barvy, ale rozdíl spočívá v odolnosti, lesku a ceně. Pokud hledáte vysoce kvalitní prsten, náhrdelník nebo náušnice v zářivě bílé, které zachycují světlo, pak jsou rhodiované šperky vaší nejlepší volbou. Rhodiování nabízí ochranu před tvrdými nárazy a osvětluje okolní drahé kameny. Rhodium může být právě ta extra jiskra, kterou hledáte. Rhodiovaný náramek strom života skvěle doplní každý outfit. Co rhodiované šperky přesně představují?

Co je rhodium?

Rhodium je nejbělejší a nejvzácnější kov používaný na šperky. Je vzácnější než zlato nebo platina a bělejší než stříbro. Kov se sám o sobě vyskytuje tak zřídka, že se obvykle získává jako vedlejší produkt z platinových dolů. Rhodium pochází ze stejné skupiny kovů jako platina, která zahrnuje platinu, rhodium, iridium, ruthenium, osmium a palladium. Extrémní lesk, odrazivost a síla rhodia jej činí žádoucím v průmyslových odvětvích, která vyrábějí automobily, osvětlení a zrcadla, stejně jako šperky.

Rhodiovaný náramek/řetízek na nohu bude vypadat skvěle v kombinaci s vkusnými sandály v letních dnech. Nejen náramky mohou být rhodiovány.

Co lze rhodiem potáhnout?

Rhodiovaný znamená šperky vyrobené z obecného kovu ze zlata, stříbra nebo jiné slitiny, které jsou potaženy tenkou vrstvou rhodia pro extra pevnost a lesk. Šperky pokovené rhodiem jsou lesklejší a odolnější než jiné kovy. Rhodiování nepoškrábe, nepromáčkne ani nekoroduje a zachovává si svůj lesk. Rhodiovaný náhrdelník strom života bude mít díky rhodiu dlouhou životnost, navíc se bude skvěle vyjímat ke každému outfitu.

Kde objednat rhodiované šperky?

E-shop pandjjewellery.cz je dodavatelem kvalitních stříbrných šperků potažených rhodiem. Všechny šperky jsou opatřeny puncovní a odpovědnostní značkou.