Domů / Novinky / Chorvatský europoslanec veřejně prohlašuje WHO za TERORISTICKOU organizaci

Chorvatský europoslanec veřejně prohlašuje WHO za TERORISTICKOU organizaci

V ohromujícím prohlášení Mislav Kolakušić, poslanec Evropského parlamentu za Chorvatsko, veřejně prohlásil Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) za teroristickou organizaci. Na tiskové konferenci spolu s Dr. Robertem Malonem a dalšími politiky Kolakusic vyjádřil svůj nesouhlas s návrhem WHO, aby všechny země podepsaly dohodu, která dává agentuře výhradní pravomoc vyhlašovat pandemie a získávat vakcíny a léky.

„Rád bych stručně upozornil lidi na nadcházející nebezpečí pro lidstvo,“ řekl Kolakusic. „Světová zdravotnická organizace chce, aby všechny země podepsaly dohodu o předání pravomoci vyhlásit pandemii, obstarat si vakcíny a léky. Pro lidstvo bude zdravější a bezpečnější podepsat dohodu s kolumbijským drogovým kartelem. O drogách vědí jistě všechno.“

Chorvatský poslanec dále obvinil WHO z šíření lží během pandemie COVID-19. Řekl, že organizace podporovaná Čínou uvedla v omyl veřejnost tím, že virus původně prohlašovala za nový a neznámý, falešně tvrdila účinnost vakcín a uváděla zavádějící prohlášení o jejich schopnosti chránit před vážnými nemocemi a smrtí.

„Během pandemie COVID Světová zdravotnická organizace pouze lhala. Mělo by být prohlášeno za teroristickou organizaci. Lhali. Že existuje nový a neznámý virus, že je možné vyrobit účinnou vakcínu, že vakcína má 82% účinnost, to znamená, že chrání před vážnými nemocemi a úmrtími. To všechno byly samozřejmě hlouposti a lži.“

Kolakušić dále uvedl, že kroky WHO během krize byly pro lidstvo nebezpečnější než Světové ekonomické fórum (WEF).

Připomeňme, že Bidenův režim veřejně  potvrdil  svůj závazek k „právně závazné“  dohodě v tiskové zprávě na začátku tohoto roku, která dá Světové zdravotnické organizaci (WHO) kontrolu nad pandemickou politikou EU a USA, i když v určitých oblastech stále ještě práce zůstává.

Bidenovo ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb tajně předložilo WHO navrhované dodatky „Posílit připravenost WHO a reakci na zdravotní mimořádné události“ za účelem reformy Mezinárodních zdravotních předpisů z roku 2005, existující smlouvy o zdraví.

Julian Conradson z TGP také  uvedl , že existuje plán na povinný univerzální digitální pasový a identifikační systém.

Jednání mezi Bidenem a ministrem zdravotnictví Xavierem Becerrou a šéfem WHO Tedrosem Adhanomem Ghebreyesusem zplodila to, čemu se říká „ nulový návrh “ pandemické smlouvy. Návrh byl zveřejněn 1. února a nyní potřebuje ratifikaci všech 194 členských států WHO.

Nulový návrh dává WHO pravomoc vyhlásit a řídit celosvětový pandemický stav nouze. Jakmile je vyhlášen stav zdravotní nouze, každý signatář, včetně Spojených států, se musí podřídit autoritě WHO. To zahrnuje podlézání jejich léčebným opatřením, blokování a očkovacím povinnostem spolu s vládním dohledem.