Free songs
Home / Zajímavosti / Hurá do nového bydlení! Na co si dát pozor?
Hurá do nového bydlení! Na co si dát pozor?

Hurá do nového bydlení! Na co si dát pozor?

Konečně jste se dočkali a čeká vás stěhování do nového? Gratulujeme k nové životní etapě! Podívejte se, na co si při stěhování do nového dát pozor. Zajistěte si klidný spánek a jistotu i během přípravy životní změny.

Majetek je nutné chránit

Nechcete přijít o to, co jste si vybudovali? Levné majetkové pojištění zajistí, abyste vždy usínali klidným a bezstarostným spánkem. I v novém bydlení totiž budete potřebovat jistotu, že máte někoho, na koho se můžete obrátit v případě nečekaných potíží. Zabouchnuté nebo ztracené klíče bytu? Ochrana nového bydlení před požárem, povodní nebo bouří? Pojištění se rozhodně vyplatí! A to i v případě, že někoho nechtěně zraníte při sportu, že shodíte zboží v obchodě, a celé řadě dalších situací.

Bezpečný domov

Pomocí pojištění je dobré si chránit celý domov. Nikdy nevíte, co se může stát, a v případě nutnosti se obrátíte na pojišťovnu, která vás podrží v nepříznivých životních situacích. Bezpečný domov PLUS ochrání byt, rodinný dům, ale i garáž nebo nemovitost ve stavbě. Klidný spánek a jistota, že jste chráněni – to je pojištění s vysoce nastaveným limitem. Vše sjednáte online během několika málo minut.

Pozor na odpovědnost

Shozené zboží v obchodě, které musíte zaplatit. Nechtěně zraněný člověk při vaší sportovní aktivitě. Domácí mazlíček, který se dostal ze svého výběhu a způsobil škodu. Myslíte si, že se vám to stát nemůže? Pojištění odpovědnosti patří mezi základ, který by měli mít sjednán naprosto všichni z nás.

U kvalitní pojišťovny máte vše během pár minut, bez starostí a bez nutnosti docházet na pobočku. Navíc máte ve vašem pojištění zahrnuty i všechny členy vaší společné domácnosti, včetně domácích mazlíčků.

Užívejte si nové životní etapy, a nezapomeňte na kvalitní pojištění. Přejeme vám dobrý start v novém, a krásné bydlení!

Tip: Posílení postavení žen, sociální média a online datování jsou jednou z největších hnacích sil vývoje vztahů.

Scroll To Top