Domů / Zajímavosti / Hurá do nového bydlení! Na co si dát pozor?

Hurá do nového bydlení! Na co si dát pozor?

Konečně jste se dočkali a čeká vás stěhování do nového? Gratulujeme k nové životní etapě! Podívejte se, na co si při stěhování do nového dát pozor. Zajistěte si klidný spánek a jistotu i během přípravy životní změny.

Majetek je nutné chránit

Nechcete přijít o to, co jste si vybudovali? Levné majetkové pojištění zajistí, abyste vždy usínali klidným a bezstarostným spánkem. I v novém bydlení totiž budete potřebovat jistotu, že máte někoho, na koho se můžete obrátit v případě nečekaných potíží. Zabouchnuté nebo ztracené klíče bytu? Ochrana nového bydlení před požárem, povodní nebo bouří? Pojištění se rozhodně vyplatí! A to i v případě, že někoho nechtěně zraníte při sportu, že shodíte zboží v obchodě, a celé řadě dalších situací.

Bezpečný domov

Pomocí pojištění je dobré si chránit celý domov. Nikdy nevíte, co se může stát, a v případě nutnosti se obrátíte na pojišťovnu, která vás podrží v nepříznivých životních situacích. Bezpečný domov PLUS ochrání byt, rodinný dům, ale i garáž nebo nemovitost ve stavbě. Klidný spánek a jistota, že jste chráněni – to je pojištění s vysoce nastaveným limitem. Vše sjednáte online během několika málo minut.

Pozor na odpovědnost

Shozené zboží v obchodě, které musíte zaplatit. Nechtěně zraněný člověk při vaší sportovní aktivitě. Domácí mazlíček, který se dostal ze svého výběhu a způsobil škodu. Myslíte si, že se vám to stát nemůže? Pojištění odpovědnosti patří mezi základ, který by měli mít sjednán naprosto všichni z nás.

U kvalitní pojišťovny máte vše během pár minut, bez starostí a bez nutnosti docházet na pobočku. Navíc máte ve vašem pojištění zahrnuty i všechny členy vaší společné domácnosti, včetně domácích mazlíčků.

Užívejte si nové životní etapy, a nezapomeňte na kvalitní pojištění. Přejeme vám dobrý start v novém, a krásné bydlení!

Tip: Posílení postavení žen, sociální média a online datování jsou jednou z největších hnacích sil vývoje vztahů.