Domů / PR / Dárkové balení olivového oleje je ideální pod vánoční jedličku

Dárkové balení olivového oleje je ideální pod vánoční jedličku

Nejkrásnější svátky v roce jsou nepochybně od toho, abychom si dávali navzájem v rodině opravdu hezké věci. Když někomu z blízkých uděláme skutečně velkou radost, vyloudí se nám na tváři spokojený úsměv. Dárky mohou mít různou podobu a některé z nich jsou samozřejmě i jedlé. Zvláště pokud jde o specialitu, na kterou se už sbíhají sliny. S olivovým olejem sklidíte někdy až potlesk, protože zastánců zdravé výživy je stále více – a kdo by někdy nebyl na dovolené v jižních zemích, kde je tento druh oleje doslova jako doma?

Ochutnejte opravdovou kvalitu, dopřejte si Casas de Hualdo

Když se řekne olivový olej, každý si jistě vybaví minimálně jeden zdravotní benefit – právě z toho důvodu, že je zdravá výživa v souvislosti s plody olivovníku tak často spojovaná. Dárek v podobě lahvičky s olivovým olejem pak znamená jediné, chcete, aby byl obdarovaný zdráv, neboť jinak se ani podobný prezent okomentovat nedá. A podle čeho vybírat, abychom udělali radost kvalitním produktem? Zaměřte se na aciditu, olej by měl mít také na svém obalu jasně zvýrazněnou zemi původu, v opačném případě je namístě spíš zdvižené obočí. Kyselost neboli acidita by pak měla být co možná nejnižší, ideálně ne vyšší než 0,2 %, což je taková až symbolická hranice pro prémiové extra panenské olivové oleje. Zákonná hranice pro „extra virgin olive oil“ je pak 0,8%.

Dejte si trochu Španělska, Casas de Hualdo je značka, kterou znají v někdejším kastilském království snad úplně všichni milovníci dobrého olivového oleje! Na českém trhu je však novinkou, což dává jasně najevo, že může jít o velmi originální dárek. Zvláště pak pro někoho, kdo je v kuchyni jako doma a zdravá výživa mu také něco říká. Luxusní dárková kazeta a uvnitř pořádná porce zdraví, která skvěle chutná, co ještě může být zajímavějšího? Eleganci je učiněno zadost, lahvička plná olivového oleje je skutečnou pastvou pro oko a chuťové pohárky budou potěšeny hned záhy!