Domů / PR / Svatební focení může být nezapomenutelné. Jak může probíhat?

Svatební focení může být nezapomenutelné. Jak může probíhat?

Svatebnímu dnu předchází celá spousta zařizování. Shánět se musí nejen prostory, ale také vhodná kapela, květinářka starající se o květinovou výzdobu a samozřejmě fotograf. Svatební fotograf je velice důležitou součástí svatebního dne. Jeho účast na svatbě signalizuje, že svůj velký den D, který se už možná v životě nebude nikdy opakovat, budete mít zaznamenaný a budete si ho moct připomínat do konce života. Při výběru svatebního fotografa však vybírejte podle jeho portfolia. Svatební fotografie by měl mít zajímavé, originální. Jen to je potvrzení toho, že i vaše focení bude nezapomenutelné.

Focení za přítomnosti zábavní pyrotechniky

Svatební focení může probíhat různě. Většinou je přímo na snoubencích, pro jaký styl focení se rozhodnou, jestli chtějí focení v přírodě nebo se nebojí originality. V posledních letech je velice oblíbené svatební focení v přítomnosti zábavní pyrotechniky. Nemyslíme tím fotografie v noci za záře velkého svatebního ohňostroje (i když i takové fotografie se často cvaknou), ale myslíme tím fotografie zamilovaného páru, který je například ovinut růžovým nebo modrým dýmem putujícím z barevné dýmovnice.

Dýmovnice se staly opravdu nedílnou součástí moderního svatebního focení. Fotografové je velice rádi používají, a to především díky zmiňované originalitě výsledných fotek. Dýmovnice však není jediný druh zábavní pyrotechniky, který se při svatebním focení používá.

Prskavky nejen na Vánoce

Už dávno bylo vyvráceno, že prskavky se používají jenom na Vánoce. Vyvrátili to právě fotografové, kteří s pomocí prskavek vykouzlí opravdu dokonalé fotografie, které jsou plné jakési romantiky a intimnosti. Fotografie s prskavkami vznikají vždy ve chvíli, kdy se setmí. Dodají pozdnímu letnímu nebo jarnímu večeru jakousi jinou, ale velice příjemnou atmosféru. Navíc se světlo z prskavek krásně odráží v očích všech svatebčanů.