Domů / PR / Fascinující dronová show dorazila do České republiky

Fascinující dronová show dorazila do České republiky

Ohromující nebeský 3D balet, který fascinuje diváky celého světa, dorazil do České republiky. Dronová show je naprosto neuvěřitelná a je to do slova a do písmene moderní způsob nebeské zábavy.

MAGIC DRONES a jejich dronová show

MAGIC DRONES je první společností, která na území Česka a Slovenska disponuje vlastní flotilou speciálních světelných dronů. Dronová světelná show nabízí za ideálních podmínek téměř nekonečné množství možností prezentací od firemního loga, přes pohybové obrazce až po složité objekty a neuvěřitelné 3D efekty. Fantazii ani barevnému spektru se zde nekladou žádné meze. O tom nás přesvědčí mnohá videa.

Dronová show je přesná a bezpečná

Aby byla v průběhu dronové show zajištěna bezpečnost, jsou drony vybaveny mnoha technickými funkcemi, které nedovolí dronům opustit vymezený prostor a svou letovou zónu. O přesnost se stará mnoho senzorů a tak je možné drony ovládat s přesností centimetrů.

Ohromující nebeský 3D balet

Díky technologii navádějící drony s neobyčejnou přesností může holografická show na nebi prezentovat nejen klasické dvojrozměrné obrazce a pohybové prvky, ale může vyvolat i neuvěřitelný trojrozměrný balet. Celá dechberoucí show je tvořená soustavou dokonale sladěných dronů s pečlivým způsobem ovládání, který nepřipustí žádné odchylky. Světelná show je okouzlující a silný zážitek.