Domů / PR / Fotopast pro myslivce a na ochranu majetku? Vsaďte na značku FOXcam

Fotopast pro myslivce a na ochranu majetku? Vsaďte na značku FOXcam

Fotopast. Malé zařízení, které najde využití při ochraně vašeho majetku, ale i v přírodě pro sledování zvěře. Jednou z ověřených značek je přitom česká značka FOXcam. Zjistěte, co může svým zákazníkům nabídnout.

Špičková kvalita

Značka FOXcam se v současné době právem řadí k těm nejkvalitnějším a nejprodávanějším na trhu. Charakteristické jsou pro ni vysoce kvalitní fotopasti, které vznikají díky jejím dlouholetým zkušenostem. 

Jednotlivé modely fotopastí bývají opatřeny technologií FOXraw, která se zasluhuje o ostřejší fotografie s větší barevnou hloubkou. Zároveň tato technologie používá rychlou noční expozici, která významně redukuje rozmazání pohybem. Dle potřeby zároveň fotopast dokáže vyrovnat přepaly.

Další užitečnou technologií je technologie FOXmove, která byla na míru navržena pro pohybová čidla fotopastí FOXcam. Její zásluhou je možné zachytit subjekt na větší vzdálenost, než je tomu u běžných fotopastí. 

Po jakém konkrétním modelu sáhnout?

Přemýšlíte, jaký konkrétní model z nabídky FOXcam je pro vás tím pravým? Skvělým modelem s dobrým poměrem mezi cenou a výkonem je například FOXcam SG880-4G. Cena této fotopasti dosahuje přibližně 6 300 Kč. Pokud ji srovnáte s cenou za profesionální kamerový systém, pořád se jedná o pouhý zlomek. 

Zmíněná fotopast se může pochlubit například perfektní konektivitou po 4G síti. Vytvořené snímky zasílá na e-mail, mobil nebo do k tomu určené cloudové aplikace. 

Pomocí mobilního telefonu můžete fotopast jednoduše deaktivovat, aniž byste museli docházet přímo k ní. Potěší i jednoduché uvedení do provozu a rychlé nastavení, se kterým si bez problémů poradíte.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.