Domů / PR / FOXcam Wi-Fi: cenově dostupná fotopast, která má co nabídnout

FOXcam Wi-Fi: cenově dostupná fotopast, která má co nabídnout

Chcete si pořídit kvalitní fotopast pro sledování zvěře nebo monitorování vašeho majetku? Skvělou volbou je FOXcam Wi-Fi, která má rozhodně co nabídnout. Pojďme se na ni podívat podrobněji. 

Jednoduché připojení k mobilnímu telefonu

Fotopast FOXcam Wi-Fi bývá právem označována za jednu z nejpokročilejších fotopastí bez odesílání záznamů

V porovnání s mnoha konkurenčními modely je vybavena technologií Wi-Fi a díky tomu umožňuje snadné bezdrátové připojení. Připojení zajišťuje právě Wi-Fi síť, kterou toto zařízení během minuty vytvoří. 

Co ji odlišuje od konkurence

Popisovaná fotopast používá jiný procesor a objektiv pro zpracování obrazu, než je běžné u konkurenčních modelů. Zároveň pracuje s již zmíněnou technologií Wi-Fi, se kterou se u levnějších fotopastí zpravidla nesetkáte

Pro koho je tato fotopast vhodná

FOXcam Wi-Fi bude pravděpodobně vyhovovat osobám, které chtějí monitorovat svůj majetek (například na chatě či chalupě). Kromě toho však své uplatnění nachází například při monitoringu chráněných druhů zvířat. Ochránci u ní nejvíce oceňují kvalitu záznamů a možnost bezdrátového stažení pořízených snímků.

Stejně tak se ale hodí pro myslivce, kteří chtějí mít přehled nad revírem. Jednotlivá zvířata navíc uvidíte i s těmi nejmenšími detaily.

Intuitivní mobilní aplikace

Nastavení fotopasti a prohlížení stažených snímků zajišťuje mobilní aplikace, která je volně ke stažení na operační systém Android a iOS. Její výhodou je plný překlad do českého i slovenského jazyka. Navíc v ní najdete i praktické informace týkající se stavu baterie či SD karty. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.