Domů / PR / Hledáte party stany za rozumnou cenu?

Hledáte party stany za rozumnou cenu?

TENTino eshop nabízí největší výběr kvalitních party stanů za velmi přijatelné ceny. V nabídce e-shopu naleznete kvalitní stany různých rozměrů. Každý kousek je maximálně odolný. Můžete si jej nechat potisknout vaším designem, který bude propagovat třeba vaši značku.

Stany Tentino

Jedná se o velmi kvalitní stany, které jsou vyrobené ve vysoké odolnosti a poskytují špičkovou kvalitu. To dokládají i příznivé recenze spokojených zákazníků. Mezi ně patří armáda, policie, orgány celní správy, hasiči, ale i různé firmy nebo závodní týmy. Ničím neobvyklým nejsou ani obce nebo třeba školy.

Společnost nabízí prodej stanů a má hodnotné zkušenosti z testování stanů v podmínkách jejich reálného používání. Při jejich výrobě klade důraz nejen na kvalitu, ale i parametry, které ovlivňují celkovou odolnost stanů. Patří mezi ně síla stěny hliníkového profilu, gramáž opláštění, ochrana proti UV a vysoká míra stálobarevnosti opláštění. Důležitou roli hraje i dílenské zpracování nebo vysoká adheze suchých zipů.

Pronájem stanů

Společnost TENTino působí na trhu již dlouhou dobu. Díky tomu posbírala celou řadu důležitých zkušeností. Pronájem stanů je tak pro ni velmi snadný. V nabídce společnosti naleznete party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany určené pro svatby, stany nůžkové (jsou velmi odolné). K dostání je i celá řada příslušenství. Do toho patří luxusní lakovaná dřevěná stanová podlaha, nábytek, topení, osvětlení nebo látkové dekorace.

Party stany jsou vhodnou volbou pro festivaly, sportovní, kulturní a společenské akce, koncerty. Zajistí prostor pro mobilní prodejny, venkovní skladovací prostory, zastřeší různé druhy sportovišť. V případě, že si party stan pronajmete, můžete se spolehnout na jeho rychlou montáž a samozřejmě i následnou demontáž. Problémem není ani zastřešení prostor velkých rozměrů a to během několika hodin.