Domů / Kultura / Maminčin mazánek

Maminčin mazánek

Kdo by se v náruči maminky necítil báječně. Navíc ten servis, které teplo domova poskytuje, se jen málokde najde. Čím dál více dospělých jedinců a především mužů se uchyluje k delšímu pobytu u rodičů, než by bylo mnohdy zdrávo. Výhody „mama hotelu“ využívá čím dál více dospělých mužů a kolikrát se není čemu divit.

Vždy naplněná žehlička, vyprané prádlo a vyžehlená košile jsou jen jedny z mnoha výhod, které vás ve společném bydlení s rodiči čekají. Přestože se většina mužů cítí jako velmi silní jedinci se zdravým přístupem k sexu a dalším věcem, stále více se jich nechce zbavit bezpečí domova, ve kterém vyrůstali.
Pokud byste si prošli některé výzkumy, které se zabývají podobným tématem „mama hotelů“, došli byste k zjištění, že ve společnosti sice převládá názor mužů jako nezávislých jedinců, ale ve skutečnosti tomu tak není. 325106_
Nejčastější omluvou dospělých mužů, kteří bydlí u rodičů, je úspora peněz. Vzápětí však většina z nich také potvrdila pohodlnost a spokojenost, když o nich matka pečuje. Minimum dospělých jedinců přiznalo, že by se jim po rodičích stýskalo.
Vývařovna s.r.o, zhruba takhle by se dal nazvat servis mnoha maminka a jeden z dalších důvodů proč synové zůstávají pod střechou rodičů až nezdravě dlouho. Vyprané prádlo a zabalená svačinka do práce je pak sladkou odměnou od maminky svému synáčkovi.
Pokud nepatříte mezi takovéto „zoufalce“ nemusíte ihned jásat. Spíše si dávejte pozor na to, abyste za pár let nebyly na druhé straně břehu. Trend se totiž stále více rozšiřuje do všech koutů světa. V budoucnu se tedy můžeme dočkat mamánků starších i čtyřiceti let. Většina dotazovaných mužů, hodlá bydlet u rodičů do té doby, co to budou tolerovat.
Bydlení u rodičů má určité výhody, jenže není vždy všechno tak růžové jak se na první pohled zdá a výhody vlastního života a bydlení jsou stále větší.