Domů / Internet / Nech si zaplatit za statusík

Nech si zaplatit za statusík

Pokud patříte mezi uživatele některé ze sociálních sítí, a my dáme ruku do ohně za to, že ano, pak byste měli nastražit své slechy. Asi každý z vás si někdy na svůj profil napsal určitý status, který mu později ostatní lajkují, komentují, zkrátka se o něj zajímají. To vše však děláte jen tak pro nic za nic, jen abyste pobavili či na něco upozornili své přátele.

Nyní vzniklá sociální síť však rozjela nabídku, ve které nabízí finanční ohodnocení každého povedeného statusu, který opravdu zaujal. Sociální síť bubblews jde na to všechno od lesa. Její autoři si totiž uvědomili, že čím víc budou mít uživatelů, tím více získají také peněz a nové uživatel nalákají na co jiného, než zase na peníze.

3Proto vytvořili tuto speciální sociální síť, která funguje jako jakýsi otevřený blog pro každého, kdo by se rád s něčím svěřil svému okolí. Tyto statusy pak získávají určité body atraktivity od dalších uživatelů a za tyto body jsou vypláceny odměny. Jakmile uživatel získá 50 dolarů, může si je vyzvednout prostřednictvím služby Paypal.

1Otevírá se tak nová možnost, jak si vydělat peníze v podstatě za to, co děláte úplně normálně na sítích, které vás však finančně nikterak nehodnotí. Zároveň mate také tu výhodu, že jste se o této síti dozvěděli poměrně brzy a tak zde máte zatím slabou konkurenci. Ta bude s každým novým uživatelem stoupat.

2Proto neváhejte a vytvořte si profil co nejdříve, abyste si mohli vybudovat pevnou pozici ve světě trefných statusů, které každého osloví. Možná díky tomu přehodnotíte význam statusů a nejrůznějších sdělení, které jste doposud nechápali a jejich autoři vám přišli spíše jako zoufalci, nežli jako lidé, kteří mají co světu sdělit. Nebojte se tedy vypustit tolik bublin do vašeho okolí, kolik jen vaše peněženka snese! Staňte se statusovými magnáty!