Domů / Internet / Malý paleček

Malý paleček

S dobou stále se zvětšujících smartphonů nastává pomalu ale jistě jeden velký problém. Jelikož se displeje nových telefonů začínají podobat prkénkům, na kterých krájíme zeleninu, začínáme mít problém s dosahem palce na některé části přístroje. A to je problém!
palecNaštěstí jsou zde všehoschopní Japonci, kteří nyní přišli s naprosto revolučním řešením. Tím je umělý palec, který jednoduše nasadíte na svůj zastaralý palec, který již nedokáže udržet krok s novými technologiemi.

Pokud se rozhodnete využívat služeb této novinky, která vám váš starý palec prodlouží asi o patnáct milimetrů a kterou si leckdo splete s erotickou pomůckou, neváhejte. Budete si jen muset zvyknout na to, že váš palec bude vypadat jako by byl vystaven přímému útoku bodavého hmyzu a také na jeho pryžový povrch.

fingerZa to však skvěle dosáhnete do každého koutu svého přístroje. Přesné ovládání je zaručeno díky namontovanému gumovému výstupku na bříšku tohoto palce. Díky němu bude dotyk končit přesně tam, kde potřebujete. Druhou výhodou je také skvělá izolační schopnost pryže, která udrží váš palec zahřátý i v zimních měsících. To samé však platí i v případě letních měsících, kdy možná budete palec občas nuceni sundat a vylít z něj nahromaděný pot.

Tento veselý paleček, se kterým není doporučenou dloubat se v nose, seženete za 300 korun. Pokud tedy toužíte po tom, aby si všichni okolo vás mysleli, že jste divní, neváhejte a pořiďte si ho. Objednávat ho můžete přímo od výrobce v Japonsku, který nese jméno Thanko. A když už budete v tom objednávání, podívejte se pořádně na jejich nabídku výrobků. Tento smartpalec není jejich jediným prapodivným vynálezem.
My ostatní zůstaneme u svých ergonomických přístrojů, které se nikomu nesnaží vyrazit dech svým mega rozměrem a občas se prostě uťukneme o něco málo vedle.