Domů / Video koutek / Seriálové momenty, které vás dostanou do kolen

Seriálové momenty, které vás dostanou do kolen

Televizní stanice chrlí jeden seriál za druhým a je skutečně těžké vybrat si v této záplavě seriálů. Proto se každý tvůrce seriálů snaží vytvářet šokující momenty, které diváka ještě více přilepí k jejich seriálu. Zde je pár seriálových momentů, které vás dostanou do kolen. Pokud se hodláte dívat na Dextra, Útěk z vězení či One Tree Hill, měli byste tento článek vynechat, neboť by vám mohl prozradit důležité momenty.

One Tree Hill aneb díl o bratrské lásce, tak by se dal ve zkratce nazvat jeden z nejvíce šokujících momentů v seriálové historii. Tento seriál se nese v duchu hitů, jako byl Beverly Hills ci O.C. a svým zpracováním ukázal, že i takové seriály pro mladé se dají dělat kvalitně. Jedna z epizod se zaměřila na násilí na středních školách a především lehkou dostupnost střelných zbraní. Jedna z hlavních postav Keith se snaží přemluvit mladíka, aby zanechal střelby ve škole. Namísto toho mladík spáchá sebevraždu. V tu chvíli jeho bratr Dan zvedá zbraň a nekompromisně bez důvodu zastřelí Keitha. Celá věc se pak připíše na rub mrtvého středoškoláka, který spáchal sebevraždu.

Seriál Dexter netřeba představovat, kdo by neměl rád sériového vraha spravedlnosti. Celý díl končí smrtí sériového vraha Trinity, kterého Dexter naháněl několik dílů. Dexter je spokojený se svojí prací a šťastně se vrací domů. Následně objevuje v koupelně mrtvou manželku Ritu, která je zabitá stejným způsobem, jakým zabíjel Trinity. Závěrečný záběr, pak ukazuje Dextra, jak drží svého syna v kaluži krve.prison

Útěk z vězení byl také seriálovým hitem. O to větší překvapení bylo, když se scénáristi zbavili jedné z hlavních postav. Celá divácká obec byla šokována, když hlavní postava Lincoln dostal krabici s tajemným obsahem. Po otevření nevěřil svým očím. V krabici byla hlava Sáry, kterou se hlavní hrdinové snažili dlouhou dobu osvobodit. Diváci byli šokováni a zároveň uspokojeni.