Domů / PR / Největší chyby v prostoru garáže

Největší chyby v prostoru garáže

Garáž nám musí sloužit po mnoho let a je třeba, aby se do ní vešly všechny naše potřeby. Čemu se vyhnout? Znáte někoho, kdo tyto chyby dělá také?

Není kam ukládat věci

Snad největší chybou je nedostatek úložného prostoru v garáži. Mít pár věcí na zemi prostě a jednoduše nestačí. Přitom kovové regály se dají sehnat na každém rohu a jejich nosnost je přesně to, co potřebujeme. Sezónní pneumatiky, nářadí, nebo také sportovní potřeby tak uklidíte vždy na své pevné místo. Regály můžete mít sestaveny podle svých představ až do stropu, takže plně využijete potenciál místnosti.

Chybí organizace

Když už se dáte do třízení věcí, udělejte to pořádně. Všechno vaše nářadí si zaslouží své pevné místo. Až se pak stane situace, kdy budete rychle něco potřebovat, ihned budete mít vše po ruce. Plastové úložné boxy na vruty nebo hřebíky se vždy hodí. Auto kosmetiku, spreje a laky, nebo také potřeby pro vaše rostliny, byste měli skladovat organizovaně a přehledně pro všechny obyvatele vaší domácnosti. Mít přehled o tom, co kde je, znamená úsporu – nikdy si nekoupíte další barvu, když budete vědět, že v garáži ještě jednu máte.

Složitý úklid

Vlivem nespořádaného uložení předmětů se garáž téměř nedá udržovat. To je, zejména v zimním období, velmi nepříjemné. Stékající sníh z auta vytvoří na zemi jen další zdroj nepořádku, který může proniknout i k uloženým věcem. Když si do garáže dáte bytelné kovové regály, máte vyhráno. Všechny předměty skladujete bezpečně. Vlhkost pod autem snadno setřete, a je zase uklizeno. Vaše garáž je nyní perfektně funkční.

Garáž je místo, kde umístíme své vozidlo a všechna příslušenství k němu. Mnohdy je v garáži také malá dílna, nebo jsou v ní uloženy sportovní potřeby. Když si vše dobře uložíte, prostor vám bude výborně sloužit.