Domů / PR / Oblečte iPhone do luxusního pouzdra z hovězí kůže

Oblečte iPhone do luxusního pouzdra z hovězí kůže

Kryty na telefon byly vždy velkou módou. Málokdo chce mít stejný telefon jako tisíce jiných uživatelů a s pomocí krytu můžete svůj telefon ochránit a také skvěle odlišit. Jde o předmět, který máme v ruce mnohokrát za den, je stále na očích a proč si ho nepřizpůsobit tak, aby k nám skvěle ladil. Někteří lidé si pořizují kryty a pouzdra s animovanými obrázky, se zvířaty nebo třeba s celebritami. Pokud však sázíte na eleganci a rádi byste ukázali prestiž a luxus, rozhodně byste měli zvolit stylová kožená pouzdra iCarer.

Kožená pouzdra iCarer pro každý iPhone

Co se týče krytů, na trhu je mnoho napodobenin kůže, většinou jde jen koženku nebo silikon s upraveným povrchem. Pokud chcete pravá pouzdra z kvalitní hovězí kůže, zvolte kožená pouzdra pro iPhone od iCarer, která nabízí internetový obchod Finecase.cz. Tato pouzdra jsou velmi atraktivní na pohled, příjemná na omak a váš telefon do nich dokonale zapadne. Můžete si je pořídit pro každou modelovou řadu iPhonu. Nabízí se vám v několika barevných provedeních a také si můžete vybrat mezi koženým krytem a koženým knížkovým pouzdrem, které nabízí prostor i pro vaše doklady nebo vizitky. Pouzdra jsou velmi kvalitní a máte u nich přístup ke všem důležitým tlačítkům. Jde o investici do luxusu, který vás bude těšit každý den a zajisté si vašeho luxusního pouzdra všimne i vaše okolí. Konečně budete mít stylové pouzdro, které k vám bude dokonale ladit a podtrhne vaší eleganci.

Široké příslušenství

Eshop Finecase.cz nenabízí jen luxusní kryty pro iPhone, ale také pro MacBook nebo iPad. Dokonce si můžete pořídit kožený řemínek pro Apple Watch, rovněž od iCarer. Vyberte si také potřebné příslušenství pro iPhone. Nabízí se vám selfie tyče, sluchátka, tvrzená skla, kabely, držáky, nabíječky a mnoho dalšího. Inspirujte se širokou nabídkou sortimentu.