Domů / PR / Podzimní trendy letošního roku: co vám nesmí chybět v šatníku?

Podzimní trendy letošního roku: co vám nesmí chybět v šatníku?

Rozhodli jste se konečně pustit podzim do svého šatníku? No, ono vám počasí ani nedalo na výběr. Proto se nabízí otázka, co konkrétně do šatníku po dlouhých měsících, kdy byly teplé kousky schované hluboko ve skříni, vložit. Letní lehké šaty s květinovým motivem střídají klasické huňaté svetry, které nestárnou, ale kromě toho se přináší i aktuální trendy, díky nimž zaujmete. Co konkrétního se bude letos na podzim nosit?

Barvy všude, kam se podíváte

Letošní léto bylo velmi pestré. Nesázelo se na pastelové tóny jako v uplynulých letech, ale přednost se dávala skutečné pestrosti. Růžová, oranžová, svítivě zelená nebo královsky modrá – to je jen výčet odstínů, s nimiž jste se na ulicích mohli běžně setkávat. A, i když by to člověk neřekl, na podzim se s nimi budete setkávat nadále. Právě barvičky jsou tím, co bude i na podzim v módě a co pochmurné chladné dny pořádně rozzáří.

Nemusíte se však upínat pouze k barevným košilím nebo tričkám. Váš outfit může dotvořit třeba barevná taška, kterou můžeme označit za nestárnoucí evergreen. Možná vám již dřímá ve sbírce kabelka z kůže v neutrálním provedení, ale s neutralitou letos na podzim příliš daleko nedojdete.

TIP: Pánové ocení kvalitní koženou peněženku

Mini nebo maxi?

Patříte k milovníkům módy? Pak jistě víte, že se pozornost mnoha módních návrhářů upíná k trendům, které se už kdysi dávno nosily. Mluvíme zejména o trendech, jako zvonových kalhotách nebo batikovaných tričkách, letos k nim však přibydou ještě mini a maxi délky. Ze extrému do extrému, dalo by se říct.

S minisukněmi a minišaty jsme se už mohli setkat v létě, kdy jsme krátký spodní díl zkombinovali nejčastěji s krátkým vrchním dílem a doplnili košilí nebo džínovou bundou. Na podzim se očekává, že se pozornost uchýlí zase k naprostému opaku, a to k maxi délce, pod kterou hravě schováme například teplé punčocháče.