Domů / PR / Vyzrajte na vrásky díky radám a tipům

Vyzrajte na vrásky díky radám a tipům

Když se na obličeji žen objeví první jemné linie v okolí očí a úst, začne se panikařit. Znamená to totiž, že se dostavila fáze života, které se chce každá žena vyhnout, a sice stárnutí. Pokud patříte k lidem, kteří berou vrásky za kosmetickou nedokonalost, máme pro vás několik tipů a rad, jak se jim vyhnout.

Dejte ruce pryč od diet a dodržujte pitný režim

Je důležité si uvědomit, že jsme to, co jíme. Bohužel tento holý fakt si uvědomuje jen málokterá žena. Pokud budete konzumovat nezdravé potraviny, pravděpodobně se to na vaší pleti objeví nejen ve formě vrásek, ale také ve formě pupínků a akné. Stejně škodlivé jsou podle dermatologů i diety, při kterých navíc zapomínáte na příjem tekutin. Jenže následná dehydratace, kterou si přivodíte, vaše vrásky pouze prohlubuje. Tak pozor na to.

Začněte se starat o pleť už před třicítkou

Kolagen, který stojí za elasticitou pokožky a pružností naší pleti, se bohužel z těla začíná po pětadvacátém roce života vytrácet. A i když v tomto období vašeho života evidujete na obličeji vrásek opravdu minimálně, přesto se o svou pleť začněte starat. Tím, že s péčí začnete dřív, než dosáhnete magické hranice třicátého roku života, se budete později radovat z krásné pleti bez výrazných linií.

Kromě doplňování kolagenu produktem Rays Anti-Age se doporučuje každý měsíc navštěvovat odborníky v kosmetických salonech, kteří vám prozradí, jaká kosmetika je pro váš typ obličeje tím pravým a jaké produkty před kterými upřednostnit. Poradí vám také, jak správně o pleť pečovat, abyste se v budoucích letech těšili z krásně mladistvé pokožky.

Očištění pleti jako každodenní rituál

Mnohé ženy čištěním pleti nestráví příliš mnoho času, což je samozřejmě špatně. Základem krásné, mladě vypadající pleti bez sebemenší vrásky je právě každodenní rutina, které budete v koupelně tu půlhodinku věnovat. Základem je důkladné odlíčení pleti, které by mělo probíhat za pomocí nemastného odličovače očí. Poté se pleť omývá studenou vodou, aby se zatáhly póry a používá se hydratační krém, který nenechá vaši pokožku na pospas suchosti.