Domů / PR / Za kolik můžete mít internet adsl nebo dsl od o2?

Za kolik můžete mít internet adsl nebo dsl od o2?

Chtěli byste mít kvalitní internet a zároveň za něj zbytečně nepřeplácet? To je pochopitelně snem mnoha lidí, který si v dnešní době mohou snadno splnit. Žijeme v době, kdy je na trhu tolik poskytovatelů, že by je málokdo spočítal, někteří jsou malí a někteří patří mezi giganty poskytující služby v mnoha zemích.

Co je to DSL internet?

Když si chcete zajistit výhodný internet, je vhodné znát určité pojmy. V první řadě byste měli dbát na to, abyste měli DSL internet. Jde o pevný internet, který je veden po kabelu, respektive po telefonickém vedení. Takový internet je stabilní a neovlivní ho ani počasí. Vede až do vašeho modemu, odkud přijímáte po domácnosti internet přes WiFi. DSL internet má dvě nejznámější varianty. Jednou z nich je adsl, jde o asymetrické připojení, u kterého je rychlost stahovaných dat vyšší než odesílaných dat. VDSL je zase symetrickým připojením, kde je rychlé i streamování dat.

Cena o2 internetu

Zajímá vás, kolik stojí o2 internet? Tento poskytovatel patří mezi největší. Sice nemá takovou klientskou podporu jako malí poskytovatelé, ale zase nabízí zajímavé tarify. Zajímavé srovnání připravili na Pripojto.cz, kde můžete sledovat měsíční cenu jednotlivých tarifů, které se liší podle rychlosti. Je vhodné podívat se na takové srovnání, podle něj se snadno rozhodnete, která varianta je pro vás nejvhodnější a možná zjistíte, že se vám nabízí i výhodnější možnost než využíváte nyní. Můžete tak srovnat lokální poskytovatele s o2 nebo se podívat, co využíváte nyní. Vždy se vyplatí znát ceny i možnosti jednotlivých poskytovatelů, abyste měli za danou cenu to nejlepší, co můžete získat.