Domů / PR / Zajistěte si datové účetnictví pro svou firmu

Zajistěte si datové účetnictví pro svou firmu

Že vám datové účetnictví nic neříká? Není divu, jde o unikátní službu, která má potenciál proměnit procesy kolem účetních dat ve skutečné hodnoty pro váš byznys. Pro firmy je důležité dodržovat účetní a daňovou legislativu, ale problém je v tom, že účetnictví samo o sobe vám žádnou přidanou hodnotu pro byznys nepřinese.

Data nemusíte jen zadávat, ale můžete s nimi i pracovat a právě to řeší datové účetnictví. Jde o další vývojový stupeň účetní profese, využívá se v rámci budování data-driven infrastruktury integrace a automatizace. Veškerá účetní data a systémy jsou spravovány v kontextu organizace. Na datové účetnictví je tu Dype, firma, která kombinuje schopnosti účetní se znalostí programátora a CFO. Aktivně pracuje s cloudem, AI a systémy, které práci urychlí a sníží chybovost. Digitalizace různých procesů a vytěžení dat vám může ušetřit nemalé peníze. Pokud chcete svou firmu posunout dále, dejte jí pohon v podobě automatizace, robotizace a integrovaných systémů.

Strategické řízení

Podnikání je třeba neustále posouvat vpřed, abyste toho docílili, je třeba se občas zastavit a udělat potřební kroky, jako je třeba revize a update byznys modelu, implementace strategických nástrojů a technik či pomoc s hledáním investora. Dype vám může se strategií pomoci tím způsobem, že vám pomůže definovat vaše strategické cíle a k jejich dosažení vám pomůže tím, že se vhodně nastaví a upraví všechny procesy. Nebudete v tom sami, specialisté vás v oblasti strategického řízení také zaškolí. Pokud potřebujete doplnit znalosti o některou oblast řízení, nabízí se vám hodinový finanční ředitel (CFO), hodinový výkonný ředitel (COO), ale také change management a digitalizace. Více informací najdete na stránkách společnosti Dype.cz. Nechte svou firmu prosperovat a posouvat se správným směrem.