Domů / Věda a technika / Dočkáme se skutečného Jurského Parku

Dočkáme se skutečného Jurského Parku

Zdá se, že zatímco mnozí vsází na stereotyp, kterým jim vydělává peníze, tak mnozí sázejí na senzaci, která svojí jedinečností dokáže ohromit velké množství lidí. Jedním z typických ukázek toho, jak dokáží senzační nápady ohromit celý svět, je australský miliardář Clive Palmer, pro kterého není nic nemožné.

Clive měl v posledních měsících takové projekty, nad kterými zůstával rozum stát. Jejich unikátnost se ovšem rozkřikla do celého světa a Clive si tak nezískal pobouření, ale naopak obdiv a podporu. Mezi jeho nejznámější projekty patří vybudování moderní verze Titaniku, který v roce 2016 vypluje z Londýna do New Yorku.

 

Tento projekt strhl mnoho pozornosti, jeho další projekt je ovšem ještě větší senzací, Clive se chystá vybudovat skutečný Jurský Park. Když se tento nezapomenutelný film poprvé objevil na plátnech, tak si získal velkou popularitu, ovšem nikoho tehdy nenapadlo, že by se tento projekt mohl kdy stát skutečností.

246188_620

Pro australského miliardáře neexistují ani překážky ani zábrany, jedná se o dokonalý důkaz toho, že jsme omezení pouze vlastní fantazií. Momentálně Clive pracuje na způsobu, jak správně naklonovat DNA dinosaurů takovým způsobem, aby z nich mohla vyrůst skutečná monstra, která se po naší Zemi proháněla před miliony let. Na projektu se usilovně pracuje, bude sídlit v Coolum na Sunshine Coast, v Queenslandu..

 

O svém úspěchu Clive nepochybuje, klonování se v historii již mnohokrát povedlo a při pomyšlení, že má k dispozici obrovské množství peněz, tak je možné vše. Jeho plány se staly terčem hlubokých diskuzí. Clive si ovšem za své peníze může kdykoliv propůjčit největší mozky světa a pracovat i na dalších senzačních projektech, které má ve své sbírce.

jurassicgolf-coolum

Součástí Jurské senzace bude mimo jiné letiště, hotel u pláže, kasino, jednokolejka, zábavní park, aquapark, obří voliéry a akvária. Půjde tedy o obrovský projekt, který bude orientován především na bohaté turisty z celého světa. Celý projekt by měl vyjít cca na 2,5 miliardy dolarů.