Domů / Cestování / Nudapláže v domovské kotlině

Nudapláže v domovské kotlině

Zapomeňte na tradiční koupání v plavkách. Odhoďte stud, namastěte si svaly a ukažte se v podobě, jaké vás bůh stvořil. Za kvalitní nudistickou pláží nemusíte jezdit na Ibizu či někam do tropů. Plno kvalitních naháčských pláží je i u nás v Česku. Zde je přehled těch nejlepších.

Jednou z nejstarších lokalit kde se nachází nudistická pláž, je jezero Lhota u Brandýsa nad Labem. Zdejší dlouhá písečná pláž nabízí krásný borový les, kde můžete najít útočiště ve stínu během parného letního dne. Navíc se na pláži nachází několik kiosků a WC. Pokud tedy hledáte něco blízko Prahy s kvalitním zázemím jezero Lhota, je tou nejlepší volbou.nudism

Další nudistickou pláží, kterou naše země oplývá je pláž Hamrníky u Mariánských lázní. Příjemné prostřední s posekanou trávou a nádhernými vzrostlými stromy poskytuje ideální podmínky k nudistické dovolené. Na pláži se nacházejí sprchy, WC a několik kiosků. Hamrníky jsou ideálním místem pro letní dovolenou ve zdejším kempu.

nudisticke-plaze-v-crV Plzni se nachází Borská přehrada, kde se nachází další z nudistických pláží. V poslední době se celý nudistický areál opět dostává do formy a nabízí skvělé zázemí. Vykachličkované sprchy, naturistické občerstvení s chlazeným pivem. Jen kousek od pláže je dětské hřiště a naturistický kemp. Voda je zde velmi příjemné a příroda nádherná.

Poslední zázemí, které vám nabídne pro vaše nudistické choutky je Mlečná dráa alias kemp u Račova v oblasti Vimeprku. Zdejší holandský majitel se o svůj areál dobře stará a nabízí kvalitní ubytování a moderní kemp. V areálu se nachází domácí restaurace s krbem a kromě koupání a opalování, můžete využít i saunu na dřevo. Pro nudisti je to dokonalý ráj. Pokud se budete nudit, můžete vyrazit na výlet do okolní krásné přírody. Problém je v tom, že na Šumavě se musíte oblékat.