Domů / Internet / The Interview bude!

The Interview bude!

The Interview, je asi nejkontroverznější a zároveň nejočekávanější film konce tohoto roku. A proč? Je to jednoduché. Jedná se o film, který zesměšňuje severokorejského vůdce Kim Čong-una, kterého celý svět nemá příliš v lásce stejně tak, i Severní Koreu, které vládne.

Je jasné, že vláda tohoto diktátorského státu podobný snímek příliš nevítá a i z toho důvodu byla nařčena z hackerského útoku, který zapříčinil, že se několik částí snímku dostalo na internet ještě před svou premiérou. Spekuluje se také, že na tento hackerský útok USA reagovalo odstřihnutím Severní Korey na několik hodin od internetu. Docela by nás ale zajímalo, kdo si toho v této zemi vůbec všimnul. Díky kontroverznosti, hrozbám atentátů a i zveřejnění filmu na internetu, odmítlo mnoho velkých kinospolečností film vůbec promítat, a proto jej budou promítat jen menší kinosály. stažený soubor

Sony se však nyní rozhodlo pro další způsob, jak film divákům nabídnout. Dostat se k němu nyní může v podstatě každý, pokud tedy bydlí v oblasti Spojených států.stažený soubor (1) vod.the_.interview

Sony se rozhodlo film zpřístupnit za poplatek, prostřednictvím vlastních stránek, Google Play, YouTube Movies a Xbox Video. Divák má na výběr ze dvou variant. Buďto si film rovnou zakoupí za poplatek 14,99 dolarů, nebo si zařídí 48 hodinový přístup k filmu za 5,99 dolarů.

Prozatím je tento nákup filmu umožněn pouze obyvatelům Spojených států. Je však dost pravděpodobné, že Evropa na sebe nenechá dlouho čekat a stejná služba bude zpřístupněna i nám.