Domů / Kultura / Divné kulty a sekty světa

Divné kulty a sekty světa

Kulty a sekty patří mezi nejdivnější uskupení na světě. Jenže i mezi různými sektami a kulty se najdou takové, které patří na samotný okraj podivnosti. Pojďte se společně s námi podívat na tradice a zvyky nejbizarnějších sekt na světě.

Sebevražda, potraty, kanibalismu či anální sex patří mezi základní činnosti organizace, která si říká Church of Euthanasia. Skupina byla založena v roce 1995 v Bostnu a cílem celé organizace je udržovat lidskou populaci v rozumné míře, vzhledem tak malému prostoru na naší planetě. Díky svým postojům se dostává do střetu s křesťanskými organizacemi, zájmovými skupinami atd. Pravidlem sekty, je však uznávání takových činů, pro které se daný jedinec rozhodne dobrovolně. Největší rozruch způsobili po útocích 11. Září, kdy na internet vypustili hudební klip, kde se střídají záběry z tvrdého porna společně s hořícími Dvojčaty.

otázka-2

Boží děti je další organizací, která sice patří k těm mírnějším, ale přesto má dost vad na kráse. Jedná se o uskupení, která vykládá boží pravdu pomocí sexu a to až do všech krajností. Pokud narazíte na dívku, která se s vámi okamžitě vyspí a druhý den vám začne kázat o boží lásce a dalších věcech, stali jste se obětí sekty Božích dětí. Orgie nejrůznějšího druhu jsou jejich manou a denním pořádkem. Členové žijí v uzavřených komunitách a sex je praktikován podle pořadí na seznamu. Kontakt s rodinou je zakázán a vše ostatní je povoleno. Pokud se narodí dítě do sekty, je odtrženo od rodiny a je vychováván čistě pro sexuální orgie.

Raeliáni jsou milovníci UFO. Stoupenci této sekty věří, že první bytosti, které zde byli, jsou Elohimové, tedy mimozemšťané. Učení této sekty věří, že lidé jsou naklonováni právě z těchto mimozemšťanů a pokud se má lidská rasa zachránit, musí být též klonována. Jsou trnem v oku pro křesťany, neboť Raeliáni tvrdí, že neposkvrněné početí Panny Marie je klonovacím aktem mimozemšťanů.

Do jaké sekty byste se rádi patřili Vy?