Domů / Zajímavosti / Nejspíš vám zahne s kolegou

Nejspíš vám zahne s kolegou

Zatímco muži nejčastěji při podvádění podléhají chtíči a dočasnému vzrušení u žen je to trošku jiné. Ty vám nejčastěji zahnou kvůli nespokojenosti ve vztahu či sexuální nevyváženosti. Zde je výpis těch nejčastějších situací, kdy se stanete paroháčem.

Za prvé si musíme říct, že ženy nejsou žádná neviňátka. Statistiky sice tvrdí, že ženy podvádějí mnohem méně než muži, ale na druhou stranu je to díky menšímu počtu příležitostí k podvádění. Pokud totiž mají ženy stejnou příležitost jako silnější pohlaví, podvádějí naše drahé polovičky stejně často. Diametrálně rozdílné jsou důvody, proč ženy nasazují parohy.

Jestliže se vám častěji ve vztahu vaše partnerka svěřuje s tím, že zamilovanost je pryč a váš vztah už není, co býval, měli byste se mít na pozoru. Nenadálé telefonáty během večera a další podezřelé aktivity ukazují na možné riziko nevěry. Žena, která se cítí ve vztahu nespokojená a nedoceněná, je totiž zralá na nějakou tu avantýru.women-cheater_1

To samé platí i v případě sexuální spokojenosti. Ženy nemají však na mysli počet souloží za jeden den, ale spíše to, jak sex probíhá. Oproti mužům tak mají často opačné představy. Ženy totiž podvádějí stejně zaslepeně jako muži a v daném okamžiku si neuvědomují následky jejich konání.

Zatímco muži podvádějí kvůli sexuální přitažlivosti, u žen to je především emoční napjetí, nespokojenost ve vztahu a ztráta důležitosti ve vztahu. Ironií osudu je fakt, že mnoho odborníků se shoduje v tom, že dobře provedená nevěra může skvěle obohatit a hlavně zachránit vztah. Většina žen se shoduje i v tvrzení, že nevěru málokdy dělají z pomsty nevěrnému muži.

Pokud cítíte napětí ve vašem vztahu a podezříváte vaši partnerku ze záletu, měli byste si dávat pozor na kolegy z jejího zaměstnání. Nejčastěji totiž v její práci najdete své nasazené parohy. Na jednu stranu však můžete být klidní, většina ženských nevěr totiž nebývá nikdy odhalena.